Central Coast U8-U15 Carnival @ Terrigal Results for Umina SLSC Inc (Event Date: 01/12/2019)
Final Results
Generated on 13/12/2019 2:18 pm
All Age (Nipper) All Age Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
|
> El-Kurdi, Anwar (M) |
|
|
|
|
|
> Grey, Ellena (F) |
|
|
|
|
|
> Griffith, James (M) |
|
|
|
|
|
> Manser, Cooper (M) |
|
|
|
|
|
> Stevenson, Hannah (F) |
|
|
|
|
All Age (Nipper) Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Jordan, Ronnie (M) |
|
|
|
|
|
> Muldrock, Lachlan (M) |
|
|
|
|
|
> Muldrock, Cooper (M) |
|
|
|
|
JNR R&R (U12- U13) 2 Person R&R
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc GREEN |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Fayers, Ruby (F) |
|
|
|
|
|
> Robinson, Victoria (F) |
|
|
|
|
3 |
Umina SLSC Inc GOLD |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Lawrence, Matilda (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Lucy (F) |
|
|
|
|
4 |
Umina SLSC Inc BLUE |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
|
> O'Brien, Eliza (F) |
|
|
|
|
|
> Yates, Hannah (F) |
|
|
|
|
JNR R&R (U14 - U15) 2 Person R&R
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Umina SLSC Inc WHITE |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
|
> Fayers, Izabelle (F) |
|
|
|
|
|
> Graf, Macy (F) |
|
|
|
|
Junior March Past
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
|
> Lawrence, Matilda (F) |
|
|
|
|
Under 09 Female Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Glynn, Savannah (F) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 09 Female Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
De Vivo, Zoe (F) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 09 Female Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Glynn, Savannah (F) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 09 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
|
> Carpenter, Liliana (F) |
|
|
|
|
|
> Glynn, Savannah (F) |
|
|
|
|
|
> Griffith, Annabel (F) |
|
|
|
|
Under 09 Female Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Carpenter, Liliana (F) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 09 Male Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Manser, Cooper (M) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 09 Male Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Callaghan, Bryce (M) |
|
|
|
|
|
> Jordan, Charlie (M) |
|
|
|
|
|
> Manser, Cooper (M) |
|
|
|
|
|
> Murdoch, Ethan (M) |
|
|
|
|
Under 09 Male Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Manser, Cooper (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 09 Male Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Linnert, Slater (M) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
6 |
Wetti, Samuel (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 09 Male Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Linnert, Slater (M) |
|
|
|
|
|
> Muldrock, Cooper (M) |
|
|
|
|
|
> Wetti, Samuel (M) |
|
|
|
|
6 |
Umina SLSC Inc Team C |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
|
> Dines, Archimedes (M) |
|
|
|
|
|
> James, Benjamin (M) |
|
|
|
|
|
> Sinclaire, Levi (M) |
|
|
|
|
Under 09 Male Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Linnert, Slater (M) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 09 Male Surf Team
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Callaghan, Bryce (M) |
|
|
|
|
Under 10 Female Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Stevenson, Amber-Skye (F) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
Under 10 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Hoyland, Marli (F) |
|
|
|
|
|
> Stevenson, Amber-Skye (F) |
|
|
|
|
6 |
Umina SLSC Inc Team B |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
|
> Carpenter, Leilani (F) |
|
|
|
|
|
> Darwin, India (F) |
|
|
|
|
|
> Leggett, Ki'lulu (F) |
|
|
|
|
Under 10 Male Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Bush, Max (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 10 Male Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Bush, Max (M) |
|
|
|
|
Under 11 Female Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
|
> Graf, Phoebe (F) |
|
|
|
|
|
> Kearns, Michaela (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Evie (F) |
|
|
|
|
|
> Scahill, Bronte (F) |
|
|
|
|
Under 11 Female Iron Woman
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
McGann, Elka (F) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 11 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
|
> Fayers, Ruby (F) |
|
|
|
|
|
> Scahill, Bronte (F) |
|
|
|
|
Under 11 Male Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Ilgo, Peter (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 11 Male Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
|
> Griffith, James (M) |
|
|
|
|
|
> Ilgo, Peter (M) |
|
|
|
|
|
> Muldrock, Lachlan (M) |
|
|
|
|
|
> Nash, Owen (M) |
|
|
|
|
Under 11 Male Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Nash, Owen (M) |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
5 |
Ilgo, Peter (M) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 11 Male Iron Man
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Muldrock, Lachlan (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 11 Male Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Muldrock, Lachlan (M) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 11 Male Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> McGavin, Henry (M) |
|
|
|
|
|
> Muldrock, Lachlan (M) |
|
|
|
|
Under 11 Mixed Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
|
> Graf, Phoebe (F) |
|
|
|
|
|
> Ilgo, Peter (M) |
|
|
|
|
|
> Kearns, Michaela (F) |
|
|
|
|
|
> Nash, Owen (M) |
|
|
|
|
Under 12 Female Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Rodham, Elizabeth (F) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 12 Female Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
|
> Kearns, Michaela (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Evie (F) |
|
|
|
|
|
> Plummer, Afra (F) |
|
|
|
|
|
> Robinson, Victoria (F) |
|
|
|
|
Under 12 Female Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Rodham, Elizabeth (F) |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
Under 12 Female Iron Woman
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Kearney, Catherine (F) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 12 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
|
> Grey, Sophia (F) |
|
|
|
|
|
> Kearney, Catherine (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Lucy (F) |
|
|
|
|
Under 12 Male Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
El-Kurdi, Anwar (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 12 Male Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
|
> El-Kurdi, Anwar (M) |
|
|
|
|
|
> Griffith, James (M) |
|
|
|
|
|
> Ilgo, Peter (M) |
|
|
|
|
|
> Jordan, Ronnie (M) |
|
|
|
|
Under 12 Male Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
El-Kurdi, Anwar (M) |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
Under 12 Male Iron Man
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Linnert, Kobe (M) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 12 Male Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Jordan, Ronnie (M) |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
Under 12 Mixed Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
|
> El-Kurdi, Anwar (M) |
|
|
|
|
|
> Grey, Sophia (F) |
|
|
|
|
|
> Nash, Owen (M) |
|
|
|
|
|
> Plummer, Afra (F) |
|
|
|
|
Under 13 Female Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Sinclair, Sienna (F) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 13 Female Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Scahill, Sienna (F) |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
2 |
Stevenson, Hannah (F) |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
6 |
Wouters, Charli (F) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 13 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
|
> Scahill, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Sinclair, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Stevenson, Hannah (F) |
|
|
|
|
3 |
Umina SLSC Inc Team B |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Kearney, Catherine (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Lucy (F) |
|
|
|
|
|
> Wouters, Charli (F) |
|
|
|
|
Under 13 Female Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Stevenson, Hannah (F) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
5 |
Scahill, Sienna (F) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 13 Female Surf Team
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
|
> Scahill, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Sinclair, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Stevenson, Hannah (F) |
|
|
|
|
|
> Wouters, Charli (F) |
|
|
|
|
Under 13 Male Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Kearney, Nicholas (M) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
Under 13 Male Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Beer, Ethan (M) |
|
|
|
|
|
> Darwin, Cashar (M) |
|
|
|
|
|
> Kearney, Nicholas (M) |
|
|
|
|
Under 13 Male Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Darwin, Cashar (M) |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
Under 13 Male Surf Team
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Beer, Ethan (M) |
|
|
|
|
|
> Darwin, Cashar (M) |
|
|
|
|
|
> De Vivo, Caleb (M) |
|
|
|
|
|
> Kearney, Nicholas (M) |
|
|
|
|
Under 13 Mixed Cameron Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
3 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
4 |
|
|
|
> Darwin, Cashar (M) |
|
|
|
|
|
> De Vivo, Caleb (M) |
|
|
|
|
|
> Scahill, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Stevenson, Hannah (F) |
|
|
|
|
4 |
Umina SLSC Inc Team B |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
|
> Beer, Ethan (M) |
|
|
|
|
|
> Kearney, Nicholas (M) |
|
|
|
|
|
> Sinclair, Sienna (F) |
|
|
|
|
|
> Wouters, Charli (F) |
|
|
|
|
Under 14 Female Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Marshall, Davara (F) |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
Under 14 Female Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Marshall, Davara (F) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
6 |
Fisher, Mikayley (F) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 14 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Fisher, Mikayley (F) |
|
|
|
|
|
> Grey, Ellena (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Davara (F) |
|
|
|
|
6 |
Umina SLSC Inc Team B |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
|
> Graf, Macy (F) |
|
|
|
|
|
> McGann, Zali (F) |
|
|
|
|
|
> Miller, Jodie (F) |
|
|
|
|
6 |
Umina SLSC Inc Team C |
Umina SLSC Inc |
0 |
|
|
|
> Fayers, Izabelle (F) |
|
|
|
|
Under 14 Female Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
1 |
Marshall, Davara (F) |
Umina SLSC Inc |
6 |
|
|
5 |
Fisher, Mikayley (F) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 14 Female Surf Team
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Fisher, Mikayley (F) |
|
|
|
|
|
> Graf, Macy (F) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Davara (F) |
|
|
|
|
|
> McGann, Zali (F) |
|
|
|
|
3 |
Umina SLSC Inc Team B |
Umina SLSC Inc |
0 |
|
|
|
> Fayers, Izabelle (F) |
|
|
|
|
|
> Grey, Ellena (F) |
|
|
|
|
|
> Miller, Jodie (F) |
|
|
|
|
Under 14 Male Surf Board Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
Hoyland, Jed (M) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
6 |
Rayner, Archie (M) |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
Under 14 Male Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Hoyland, Jed (M) |
|
|
|
|
|
> Rayner, Archie (M) |
|
|
|
|
|
> Schoch, Cooper (M) |
|
|
|
|
Under 14 Male Surf Race
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
Hoyland, Jed (M) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
5 |
Rayner, Archie (M) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 14 Male Surf Team
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Cookman, Angus (M) |
|
|
|
|
|
> Hoyland, Jed (M) |
|
|
|
|
|
> Rayner, Archie (M) |
|
|
|
|
|
> Schoch, Cooper (M) |
|
|
|
|
Under 14 Mixed Cameron Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
5 |
|
|
|
> Cookman, Angus (M) |
|
|
|
|
|
> Hoyland, Jed (M) |
|
|
|
|
|
> Marshall, Davara (F) |
|
|
|
|
|
> McGann, Zali (F) |
|
|
|
|
Under 15 Female Beach Flags
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
4 |
El-Kurdi, Aiesha (F) |
Umina SLSC Inc |
3 |
|
|
Under 15 Female Beach Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
2 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
0 |
|
|
|
> El-Kurdi, Aiesha (F) |
|
|
|
|
Under 15 Female Beach Sprint
Place |
Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
5 |
El-Kurdi, Aiesha (F) |
Umina SLSC Inc |
2 |
|
|
Under 15 Female Surf Board Relay
Place |
Team / Name |
Club |
Points |
Time |
Comments |
6 |
Umina SLSC Inc Team A |
Umina SLSC Inc |
1 |
|
|
|
> El-Kurdi, Aiesha (F) |
|
|
|
|
|
> Fayers, Izabelle (F) |
|
|
|
|
|
> Rayner, Ebony (F) |
|
|
|
|